Medici

Personalul clinicii include peste 40 de angajați și colaboratori, o echipă multidisciplinară extrem de motivată pentru excelență. Unii dintre cei mai experimentați medici din unitățile sanitare din Arad și Timișoara s-au alăturat Centrului Medical Mediqa pentru a avea grijă de tine.

În Centrul Medical Mediqa, ne asigurăm că medicii noștri își desfășoară activitatea în condiții optime și cu aparatură modernă pentru ca ei să ofere cea mai bună și mai profesionistă îngrijire a pacientului.

Alături de ei, echipa noastră de asistenți profesioniști vin să completeze actul medical, cu grijă pentru fiecare detaliu, totodată ajutând și la crearea unui mediu de lucru favorabil și plăcut.

Toate aceste elemente permit medicilor noștri să satisfacă fiecare nevoie a pacienților și să le ofere cele mai bune îngrijiri.

MEDICI și ORAR

Balan Ozana
Balan Ozana
Medic Specialist Pediatrie
Orar
Luni:
-
Marți:
15.00-19.00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
15.00-19.00
Sâmbătă:
09.00-11.00
Birda Mihaela
Birda Mihaela
Medic Specialist Neurologie
Orar
Luni:
08:00 -17:00
Marți:
08:00 -14:00
Miercuri:
08:00 -16:00
Joi:
08:00 -14:00
Vineri:
08:00 -14:00
Sâmbătă:
-
Brisan Igna Diana
Brisan Igna Diana
Medic Primar Alergologie-Imunologie clinică
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
09.00-12.00 (saptamani pare)
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Cetean Eliza
Cetean Eliza
Medic Specialist Medicina Interna / Medic Specialist Neurologie
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
14:00-19:00
Sâmbătă:
-
Ciacli Camelia
Ciacli Camelia
Medic Primar Alergologie-Imunologie clinică
Orar
Luni:
-
Marți:
17.00-19.00 (prima si a treia saptamana din luna)
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Cojocaru Aurora
Medic Primar Medicina Muncii
Orar
Luni:
la programare
Marți:
la programare
Miercuri:
la programare
Joi:
la programare
Vineri:
la programare
Sâmbătă:
-
Costache Bogdan
Costache Bogdan
Medic Primar Urologie
Competențe: Ecografie generala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
16:30 - 19:00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Dașcău Voicu
Dașcău Voicu
Medic Primar Obstetrica-Ginecologie
Competențe: Ecografie obstetricala si ginecologica; Colposcopie
Orar
Luni:
08.00-10.00
Marți:
18.00-19.00
Miercuri:
17.00-19.00
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Degeratu Diana
Degeratu Diana
Medic Specialist Dermatologie
Competențe: Dermatoscopie
Orar
Luni:
9:00-11:00
Marți:
-
Miercuri:
9:00-11:00
Joi:
15:00-17:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Deme Alin
Deme Alin
Medic Specialist Obstetrica Ginecologie
Competențe: Echografie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
17.00-19.00
Sâmbătă:
10.00-12.00
Demian Vlad
Demian Vlad
Medic Specialist Oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
10:00-11:00
Joi:
-
Vineri:
10:00-11:00
Sâmbătă:
-
Donath-Miklos Imola
Donath-Miklos Imola
Medic Specialist Urologie
Orar
Luni:
14.00-16.00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Gaman Alex
Medic specialist chirurgie generala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
18:00-19:00
Sâmbătă:
-
Groza Simion
Groza Simion
Medic Specialist Obstetrica Ginecologie
Competențe: Echografie
Orar
Luni:
08.00-14.00
Marți:
08.00-14.00
Miercuri:
08.00-18.00
Joi:
08.00-14.00
Vineri:
09.00-17.00
Sâmbătă:
-
Herman Raluca
Herman Raluca
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
14.30-16.00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Hornariu Gabriela
Hornariu Gabriela
Medic Primar Medicină de Familie
Orar
Luni:
15:00 -18:00 Z Cuz
Marți:
15:00 -18:00 Z Cuz
Miercuri:
08.00:11.00 Arad
Joi:
08.00:11.00 Arad
Vineri:
14:00 -17:00 Arad
Sâmbătă:
-
Ioanas Letitia
Medic Primar Pediatrie
Competențe: Ecografie abdominala
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
14.30-16.30
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ionescu Camelia
Psiholog
Orar
Luni:
la programare
Marți:
la programare
Miercuri:
la programare
Joi:
la programare
Vineri:
la programare
Sâmbătă:
la programare
Iovănescu Liviu
Iovănescu Liviu
Medic Primar Ortopedie-Traumatologie
Competențe: Ecografie osteoarticulară
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
15:00 -16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Jitaru Bogdan Miroslav
Jitaru Bogdan Miroslav
Medic Specialist Ortopedie
Orar
Luni:
16:30-19:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Lates Corneliu
Medic Specialist Oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
08:00-09:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Marian Alin Ioan
Marian Alin Ioan
Medic Primar Medicină Internă
Competențe: Ecografie generală; Ecografie Doppler vase
Orar
Luni:
17:00 - 19:00
Marți:
16:00 - 19:00
Miercuri:
-
Joi:
16:30 - 19:00
Vineri:
13:30 -15:00
Sâmbătă:
-
Martin Tiberiu
Martin Tiberiu
Medic Specialist Ortopedie-Traumatologie
Orar
Luni:
-
Marți:
16:00 -18:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Mercea Simona
Mercea Simona
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie
Orar
Luni:
17:00-19:00
Marți:
-
Miercuri:
14:30-16:30
Joi:
-
Vineri:
15:00-17:00
Sâmbătă:
-
Mermete Cristina
Mermete Cristina
Medic Primar Medicină de Familie
Orar
Luni:
08.00:15.00 Arad
Marți:
08.00:15.00 Arad
Miercuri:
11.00-15.00 Z Cuz 15.30-18.00 Arad
Joi:
11.00-15.00 Z Cuz 15.30-18.00 Arad
Vineri:
08.00-15.00 Arad
Sâmbătă:
-
Mirci Cristian
Mirci Cristian
Medic Specialist Pneumologie
Orar
Luni:
15:00-17:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
15:00-17:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Moraru Marcel
Moraru Marcel
Medic Specialist Obstetrică-Ginecologie
Competențe: Ecografie obstetrică ginecologie
Orar
Luni:
12.00-14.00
Marți:
-
Miercuri:
14:30 - 15:30
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Mureşan Dana
Mureşan Dana
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie, Ecografie Doppler vase
Orar
Luni:
08:00 -15:00
Marți:
-
Miercuri:
08:00 -12:00
Joi:
-
Vineri:
08.00-12.00
Sâmbătă:
-
Nouphal Abdul
Nouphal Abdul
Medic Primar Gastro-Enterologie
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
-
Marți:
16:00 -18:00
Miercuri:
-
Joi:
14:00-16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Olariu Stoian Crinuta
Olariu Stoian Crinuta
Medic Specialist Obstetrica-Ginecologie
Competențe: Ecografie ginecologica
Orar
Luni:
14.00-19.00
Marți:
14.00-18.00
Miercuri:
-
Joi:
14.00-19.00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Onetiu Jana
Psiholog
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
13:00 - 16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ozarchevici Marius
Ozarchevici Marius
Medic Specialist Endocrinolog
Competențe: Ecografie tiroida
Orar
Luni:
09:00 - 19:00
Marți:
-
Miercuri:
09:00 - 19:00
Joi:
10:00 - 15:00
Vineri:
09:00 - 19:00
Sâmbătă:
-
Popovici Anda
Medic Specialist Gastroenterologie
Orar
Luni:
12.00-19.00
Marți:
08.00-15.00
Miercuri:
08.00-15.00
Joi:
12.00-19.00
Vineri:
12.00-19.00
Sâmbătă:
-
Șerbănuț  Luiza
Șerbănuț Luiza
Medic Specialist Pediatrie
Orar
Luni:
08.30-12.00
Marți:
08.30-12.00
Miercuri:
08.30-12.00
Joi:
08.30-12.00
Vineri:
08.30-10.30
Sâmbătă:
-
Șerbănuț Sorin
Șerbănuț Sorin
Medic specialist Chirurgie Pediatrica
Orar
Luni:
-
Marți:
14:00-16:00
Miercuri:
-
Joi:
14:00-16:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Sfordon Andreea
Sfordon Andreea
Medic Specialist Cardiologie
Competențe: Ecocardiografie
Orar
Luni:
09:00-15:00
Marți:
09:00-18:00
Miercuri:
08:00-14:00
Joi:
08:00-16:00
Vineri:
08:00-14:00
Sâmbătă:
-
Shikki Kallikkot
Shikki Kallikkot
Medic Primar Gastroenterolog
Competențe: Ecografie generală
Orar
Luni:
16.00-17.00
Marți:
-
Miercuri:
15.00-17.00
Joi:
-
Vineri:
16.00-18.00
Sâmbătă:
-
Tomescu Andrei
Tomescu Andrei
Medic Specialist Chirurgie Generala
Orar
Luni:
-
Marți:
18:00-19:00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Trifa Diana-Anca
Trifa Diana-Anca
Medic Primar Psihiatrie Pediatrica
Orar
Luni:
-
Marți:
14.00-16.00
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Trînc Roxana
Trînc Roxana
Medic Primar Oftalmologie
Orar
Luni:
-
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
16:00-19:00
Vineri:
-
Sâmbătă:
-
Ungureanu Loredana
Ungureanu Loredana
Medic Specialist Medicina Muncii
Orar
Luni:
la programare
Marți:
la programare
Miercuri:
la programare
Joi:
la programare
Vineri:
la programare
Sâmbătă:
la programare
Vranis Alexandra
Vranis Alexandra
Medic Specialist Dermatologie
Orar
Luni:
15:00-18:00
Marți:
-
Miercuri:
-
Joi:
-
Vineri:
-
Sâmbătă:
-